Diansa.lt garantuoja parduodamos produkcijos kokybę ir suteikia NEMOKAMĄ 14d. prekių grąžinimo garantiją.

Grąžinimas galimas tik jeigu prekė nebuvo sugadinta, nepamestos prie Prekių esamos etiketės, kurios reikalingos garantiniam laikotarpiui arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat jei ji atrodo kaip nauja. (išskyrus garantinį naudojimą).

Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.

Už grąžinamos prekės saugų supakavimą yra atsakingas pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti gamintojo pakuotėje ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo).

Pirkėjas turi galimybę užsisakyti iš Pardevėjo Prekes ne su parduodamos Prekės stardantinais audiniais, dydžiais ar papildomis modifikacijomis, t.y. pasirinkti kitą nei Pardavėjas parduodą Prekės gaminio medžiagą, dydį ar papildomas modifikacijas ir pan., tačiau Pardavėjas informuoja Pirkėja, kad tokia Prekė jei ji atitinka kokybės reikalavimus pardavėjui negali būti grąžinama.

Norėdami toliau naršyti šioje svetainėje Jūs sutinkate su Privatumo politika ir sąlygomis: Sužinokite daugiau