copy of Green Duo M/F

Du čiužiniai viename. Ant vienos pusės lygus kietas paviršius dėl storo kokos pluošto, ant kitos pusės, lengvas masažo efektas dėl Orthofoam sluoksnio. Sustiprinto nepriklausomų spyruoklių bloko čiužinys patikimai palaiko stuburą. Čiužinys pagamintas iš sertifikuotų antibakterinių ir hipoalerginių medžiagų.


Выберите размер:
  • 200x90
  • 100x200
  • 200x120
  • 200x140
  • 200x160
  • 200x180
  • 200x200
456,00 €
Monthly payment from 15.7€

 
Гарантия
24 месяцев
Standumas
Средний / прохладный
Нагрузка
140 kg miegamai vietai
Латекс
Натуральный эластичный материал изготовлен из сока дерева гевеи. Отличается удобством и долговечностью. Выдерживает большие нагрузки и быстро восстанавливает естественную форму. Придает матрасу мягкость.
Veltinis
Įvilktas spyruokles dengia termo veltinis. Pagamintas iš medvilnės ir sintetikos pluoštų. Pralaidus orui, čiužiniui suteikia tvirtumo ir elastiškumo.
Обложка
Korys- trikotažinis audinys, gali būti skalbiamas iki 60ºC temperatūroje. Sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Geriausia apsauga nuo dulkių erkučių, čiužinio užvalkalas yra pralaidus orui, nekaupia drėgmės.
Полиуретановая пена
Orui pralaidus ir elastingas putų poliuretanas.
TIGER Touch - putų poliuretanas. Hipoalerginis, pralaidus orui, naudojamas atramai. Turi spyruoklinį efektą ir suteikia dar daugiau komforto.
Независимые карманные пружины
250 vnt. Kvadratiniam metrui. Padalintas į 5 komforto zonas, todėl prisitaikys prie jūsų kūno ir neperduos partnerio judesių. Kiekviena spyruoklė įvilkta atskirai į tekstilinius maišelius. Spyruoklinis blokas 13 cm.
Возвращает
14d. nemokamo grąžinimo garantija. Pastaba: išpakuoto čiužinio grąžinti negalima, dėl higienos nustatytų normų. Daugiau informacijos skiltyje ''Prekių grąžinimas''
3427211210023
No reviews

Возможно, вам понравится

Norėdami toliau naršyti šioje svetainėje Jūs sutinkate su Privatumo politika ir sąlygomis: Sužinokite daugiau